Take me to...

William Hill News

WH Functional Betslip
All News

Media

Settings

Fixtures

Fixtures
UEFA Champions League
PAOK
18:30
Basel
Home
Draw
Away
Din. Zagreb
19:00
Hapoel Be'er Sheva
Home
Draw
Away
7/2
Legia Warsaw
20:00
Sp. Trnava
Home
Draw
Away
4/1
Red Star Belgrade
19:30
Suduva
Home
2/9
Draw
9/2
Away
CFR Cluj
17:00
Malmo
Home
Draw
Away
Shkendija
19:15
Sheriff Tiraspol
Home
Draw
Away
Astana
15:00
Midtjylland
Home
7/5
Draw
Away
7/4
UEFA Champions League
Kukesi
18:00
Qarabag
Home
Draw
Away
BATE Borisov
18:00
HJK Helsinki
Home
Draw
Away
7/2
Ajax
19:30
Sturm Graz
Home
2/5
Draw
3/1
Away
6/1
Celtic
19:45
Rosenborg
Home
1/2
Draw
3/1
Away
5/1
Ludogorets
18:00
MOL Vidi
Home
2/5
Draw
Away
5/1
English Championship
Reading
20:00
Derby
Home
Draw
Away
Reading
20:00
Derby County
English Championship
Brentford
15:00
Rotherham
Home
4/9
Draw
Away
5/1
Birmingham
15:00
Norwich
Home
Draw
Away
9/5
Bristol City
15:00
Nottingham Forest
Home
Draw
Away
Ipswich
15:00
Blackburn
Home
Draw
Away
9/5
Millwall
15:00
Middlesbrough
Home
9/5
Draw
Away
Preston
15:00
QPR
Home
1/1
Draw
Away
Sheffield Utd
17:30
Swansea
Home
Draw
Away
9/5
West Brom
15:00
Bolton
Home
4/9
Draw
Away
Wigan
15:00
Sheffield Wed
Home
Draw
9/4
Away
Birmingham City
15:00
Norwich City
Brentford
15:00
Rotherham United
Ipswich Town
15:00
Blackburn Rovers
Preston North End
15:00
Queens Park Rangers
West Bromwich Albion
15:00
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
15:00
Sheffield Wednesday
Sheffield United
17:30
Swansea City
English League 1
Sunderland
12:30
Charlton
Home
1/1
Draw
Away
5/2
Accrington
15:00
Gillingham
Home
6/5
Draw
Away
2/1
Barnsley
15:00
Oxford
Home
Draw
Away
Burton
15:00
Rochdale
Home
Draw
9/4
Away
Coventry
15:00
Scunthorpe
Home
6/5
Draw
Away
Fleetwood
15:00
Wimbledon
Home
Draw
Away
Peterborough
15:00
Bristol Rovers
Home
Draw
Away
9/4
Portsmouth
15:00
Luton
Home
Draw
Away
Shrewsbury
15:00
Bradford
Home
5/4
Draw
Away
2/1
Southend
15:00
Doncaster
Home
Draw
Away
2/1
Walsall
15:00
Plymouth
Home
7/5
Draw
Away
Wycombe
15:00
Blackpool
Home
5/4
Draw
Away
Sunderland
12:30
Charlton Athletic
Accrington Stanley
15:00
Gillingham
Barnsley
15:00
Oxford United
Burton Albion
15:00
Rochdale
Coventry City
15:00
Scunthorpe United
Fleetwood Town
15:00
AFC Wimbledon
Peterborough United
15:00
Bristol Rovers
Portsmouth
15:00
Luton Town
Shrewsbury Town
15:00
Bradford City
Southend United
15:00
Doncaster Rovers
Walsall
15:00
Plymouth Argyle
Wycombe Wanderers
15:00
Blackpool
English League 2
Bury
15:00
Yeovil
Home
5/6
Draw
Away
Cheltenham
15:00
Crawley
Home
Draw
Away
Crewe
15:00
Morecambe
Home
Draw
Away
9/4
Exeter
15:00
Carlisle
Home
1/1
Draw
5/2
Away
Grimsby
15:00
Forest Green
Home
Draw
5/2
Away
Mansfield
15:00
Newport
Home
1/1
Draw
Away
Northampton
15:00
Lincoln
Home
Draw
Away
Notts County
15:00
Colchester
Home
4/5
Draw
Away
Oldham
15:00
MK Dons
Home
Draw
Away
7/4
Port Vale
15:00
Cambridge
Home
7/5
Draw
Away
Stevenage
15:00
Tranmere
Home
7/5
Draw
Away
Swindon
15:00
Macclesfield
Home
3/4
Draw
5/2
Away
Bury
15:00
Yeovil Town
Cheltenham Town
15:00
Crawley Town
Crewe Alexandra
15:00
Morecambe
Exeter City
15:00
Carlisle United
Grimsby Town
15:00
Forest Green Rovers
Mansfield Town
15:00
Newport County
Northampton Town
15:00
Lincoln City
Notts County
15:00
Colchester United
Oldham Athletic
15:00
MK Dons
Port Vale
15:00
Cambridge United
Stevenage
15:00
Tranmere Rovers
Swindon Town
15:00
Macclesfield Town
Scottish Premiership
Hamilton
15:00
Hearts
Home
2/1
Draw
Away
Celtic
15:00
Livingston
Home
Draw
Away
Kilmarnock
15:00
St Johnstone
Home
1/1
Draw
Away
St Mirren
15:00
Dundee
Home
Draw
9/4
Away
Hamilton Academical
15:00
Hearts
Scottish Championship
Ayr United
15:00
Partick Thistle
Dundee United
15:00
Dunfermline Athletic
Falkirk
15:00
Inverness C.T.
Greenock Morton
15:00
Queen Of The South
Ross County
15:00
Alloa Athletic
Scottish League One
East Fife
15:00
Dumbarton
Forfar Athletic
15:00
Airdrie United
Montrose
15:00
Arbroath
Stenhousemuir
15:00
Brechin City
Stranraer
15:00
Raith Rovers
Scottish League Two
Annan Athletic
15:00
Elgin City
Berwick Rangers
15:00
Stirling Albion
Clyde
15:00
Cowdenbeath
Edinburgh City
15:00
Albion Rovers
Peterhead
15:00
Queen's Park
English Championship
Leeds
16:30
Stoke
Home
6/4
Draw
9/4
Away
Leeds United
16:30
Stoke City
Scottish Premiership
Aberdeen
13:00
Rangers
Home
8/5
Draw
Away
6/4
Hibernian
15:00
Motherwell
Home
3/4
Draw
Away
3/1
English Championship
Hull
19:45
Aston Villa
Home
Draw
Away
9/5
Hull City
19:45
Aston Villa
English Championship
Nottingham Forest
19:45
West Bromwich Albion
English Premier League
Man Utd
20:00
Leicester
Home
4/9
Draw
Away
6/1
French Ligue 1
Marseille
19:45
Toulouse
Home
Draw
Away
Angers SCO
01:00
Nîmes
AS Saint-Etienne
01:00
EA Guingamp
FC Nantes
01:00
AS Monaco FC
Girondins de Bordeaux
01:00
Strasbourg
LOSC Lille Métropole
01:00
Stade Rennais FC
Marseille
01:00
Toulouse FC
Montpellier
01:00
Dijon FCO
OGC Nice
01:00
Stade de Reims
Olympique Lyonnais
01:00
Amiens SC
Paris Saint-Germain
01:00
SM Caen
English Premier League
Huddersfield
15:00
Chelsea
Home
Draw
Away
1/2
Fulham
15:00
Crystal Palace
Home
5/4
Draw
Away
Watford
15:00
Brighton
Home
5/4
Draw
Away
Newcastle
12:30
Tottenham
Home
Draw
Away
Wolves
17:30
Everton
Home
Draw
Away
Bournemouth
15:00
Cardiff
Home
Draw
5/2
Away
5/2
Arsenal
15:00
Manchester City
Bournemouth
15:00
Cardiff City
Huddersfield Town
15:00
Chelsea
Liverpool
15:00
West Ham United
Manchester United
15:00
Leicester City
Newcastle United
15:00
Tottenham Hotspur
Watford
15:00
Brighton & Hove Albion
Wolverhampton Wanderers
15:00
Everton
English Championship
Aston Villa
15:00
Wigan Athletic
Blackburn Rovers
15:00
Millwall
Bolton Wanderers
15:00
Bristol City
Derby County
15:00
Leeds United
Middlesbrough
15:00
Birmingham City
Norwich City
15:00
West Bromwich Albion
Nottingham Forest
15:00
Reading
Queens Park Rangers
15:00
Sheffield United
Rotherham United
15:00
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
15:00
Hull City
Stoke City
15:00
Brentford
Swansea City
15:00
Preston North End
English League 1
AFC Wimbledon
15:00
Coventry City
Blackpool
15:00
Portsmouth
Bradford City
15:00
Barnsley
Bristol Rovers
15:00
Accrington Stanley
Charlton Athletic
15:00
Shrewsbury Town
Doncaster Rovers
15:00
Wycombe Wanderers
Gillingham
15:00
Burton Albion
Luton Town
15:00
Sunderland
Oxford United
15:00
Fleetwood Town
Plymouth Argyle
15:00
Southend United
Rochdale
15:00
Peterborough United
Rochdale
15:00
Walsall
English League 2
Cambridge United
15:00
Notts County
Carlisle United
15:00
Northampton Town
Colchester United
15:00
Port Vale
Crawley Town
15:00
Stevenage
Forest Green Rovers
15:00
Oldham Athletic
Lincoln City
15:00
Swindon Town
Macclesfield Town
15:00
Grimsby Town
MK Dons
15:00
Bury
Morecambe
15:00
Exeter City
Newport County
15:00
Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
15:00
Cheltenham Town
Yeovil Town
15:00
Mansfield Town
Scottish Premiership
Hearts
12:30
Celtic
Dundee
15:00
Aberdeen
Livingston
15:00
Kilmarnock
Motherwell
15:00
Hamilton Academical
Rangers
15:00
St Mirren
St Johnstone
15:00
Hibernian
Scottish Championship
Alloa Athletic
15:00
Greenock Morton
Dunfermline Athletic
15:00
Ross County
Inverness C.T.
15:00
Ayr United
Partick Thistle
15:00
Falkirk
Queen Of The South
15:00
Dundee United
Scottish League One
Airdrie United
15:00
Montrose
Arbroath
15:00
Stranraer
Brechin City
15:00
East Fife
Dumbarton
15:00
Forfar Athletic
Raith Rovers
15:00
Stenhousemuir
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Peterhead
Cowdenbeath
15:00
Annan Athletic
Elgin City
15:00
Edinburgh City
Queen's Park
15:00
Berwick Rangers
Stirling Albion
15:00
Clyde
French Ligue 1
Angers
19:00
Nimes
Home
Draw
Away
St. Etienne
19:00
Guingamp
Home
5/6
Draw
Away
Nantes
16:00
Monaco
Home
Draw
Away
6/5
Montpellier
19:00
Dijon
Home
Draw
Away
Nice
19:00
Reims
Home
Draw
5/2
Away
3/1
Lille
19:00
Rennes
Home
Draw
9/4
Away
2/1
English Premier League
Arsenal
16:00
Man City
Home
5/2
Draw
Away
1/1
Southampton
13:30
Burnley
Home
Draw
Away
3/1
Liverpool
13:30
West Ham
Home
Draw
4/1
Away
9/1
French Ligue 1
Bordeaux
16:00
Strasbourg
Home
Draw
Away
Lyon
14:00
Amiens
Home
1/5
Draw
6/1
Away
Paris SG
20:00
Caen
Home
Draw
Away
French Ligue 1
Amiens SC
01:00
Montpellier
AS Monaco FC
01:00
LOSC Lille Métropole
Dijon FCO
01:00
FC Nantes
EA Guingamp
01:00
Paris Saint-Germain
Nîmes
01:00
Marseille
SM Caen
01:00
OGC Nice
Stade de Reims
01:00
Olympique Lyonnais
Stade Rennais FC
01:00
Angers SCO
Strasbourg
01:00
AS Saint-Etienne
Toulouse FC
01:00
Girondins de Bordeaux
English Premier League
Brighton & Hove Albion
15:00
Manchester United
Burnley
15:00
Watford
Cardiff City
15:00
Newcastle United
Chelsea
15:00
Arsenal
Crystal Palace
15:00
Liverpool
Everton
15:00
Southampton
Leicester City
15:00
Wolverhampton Wanderers
Manchester City
15:00
Huddersfield Town
Tottenham Hotspur
15:00
Fulham
West Ham United
15:00
Bournemouth
English Championship
Birmingham City
15:00
Swansea City
Brentford
15:00
Sheffield Wednesday
Bristol City
15:00
Middlesbrough
Hull City
15:00
Blackburn Rovers
Ipswich Town
15:00
Aston Villa
Leeds United
15:00
Rotherham United
Millwall
15:00
Derby County
Preston North End
15:00
Stoke City
Reading
15:00
Bolton Wanderers
Sheffield United
15:00
Norwich City
West Bromwich Albion
15:00
Queens Park Rangers
Wigan Athletic
15:00
Nottingham Forest
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Charlton Athletic
Barnsley
15:00
AFC Wimbledon
Burton Albion
15:00
Doncaster Rovers
Coventry City
15:00
Plymouth Argyle
Fleetwood Town
15:00
Rochdale
Peterborough United
15:00
Luton Town
Portsmouth
15:00
Oxford United
Shrewsbury Town
15:00
Blackpool
Southend United
15:00
Bradford City
Sunderland
15:00
Scunthorpe United
Walsall
15:00
Gillingham
Wycombe Wanderers
15:00
Bristol Rovers
English League 2
Bury
15:00
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
15:00
Carlisle United
Crewe Alexandra
15:00
MK Dons
Exeter City
15:00
Newport County
Grimsby Town
15:00
Lincoln City
Mansfield Town
15:00
Colchester United
Northampton Town
15:00
Cambridge United
Notts County
15:00
Yeovil Town
Oldham Athletic
15:00
Macclesfield Town
Port Vale
15:00
Crawley Town
Stevenage
15:00
Morecambe
Swindon Town
15:00
Tranmere Rovers
Scottish League One
Dumbarton
15:00
Arbroath
Forfar Athletic
15:00
Stranraer
Montrose
15:00
Brechin City
Raith Rovers
15:00
East Fife
Stenhousemuir
15:00
Airdrie United
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Elgin City
Annan Athletic
15:00
Queen's Park
Cowdenbeath
15:00
Berwick Rangers
Edinburgh City
15:00
Stirling Albion
Peterhead
15:00
Clyde
English Championship
Aston Villa
19:45
Brentford
Derby County
19:45
Ipswich Town
Middlesbrough
19:45
Sheffield United
Queens Park Rangers
19:45
Bristol City
Rotherham United
19:45
Hull City
Sheffield Wednesday
19:45
Millwall
English League 1
AFC Wimbledon
19:45
Walsall
Blackpool
19:45
Coventry City
Bradford City
19:45
Burton Albion
Bristol Rovers
19:45
Portsmouth
Charlton Athletic
19:45
Peterborough United
Doncaster Rovers
19:45
Shrewsbury Town
Gillingham
19:45
Sunderland
Luton Town
19:45
Southend United
Oxford United
19:45
Accrington Stanley
Plymouth Argyle
19:45
Wycombe Wanderers
Rochdale
19:45
Barnsley
Scunthorpe United
19:45
Fleetwood Town
English League 2
Cambridge United
19:45
Exeter City
Carlisle United
19:45
Port Vale
Colchester United
19:45
Crewe Alexandra
Crawley Town
19:45
Swindon Town
Forest Green Rovers
19:45
Stevenage
Lincoln City
19:45
Bury
Macclesfield Town
19:45
Cheltenham Town
MK Dons
19:45
Grimsby Town
Morecambe
19:45
Northampton Town
Newport County
19:45
Notts County
Tranmere Rovers
19:45
Mansfield Town
Yeovil Town
19:45
Oldham Athletic
English Championship
Blackburn Rovers
19:45
Reading
Norwich City
19:45
Preston North End
Swansea City
19:45
Leeds United
Bolton Wanderers
20:00
Birmingham City
Stoke City
20:00
Wigan Athletic
German Bundesliga
Bayern Munich
19:30
Hoffenheim
Home
2/7
Draw
5/1
Away
Bayern München
19:30
TSG 1899 Hoffenheim
French Ligue 1
Amiens SC
01:00
Stade de Reims
FC Nantes
01:00
SM Caen
Girondins de Bordeaux
01:00
AS Monaco FC
LOSC Lille Métropole
01:00
EA Guingamp
Marseille
01:00
Stade Rennais FC
Montpellier
01:00
AS Saint-Etienne
OGC Nice
01:00
Dijon FCO
Olympique Lyonnais
01:00
Strasbourg
Paris Saint-Germain
01:00
Angers SCO
Toulouse FC
01:00
Nîmes
English Premier League
Arsenal
15:00
West Ham United
Bournemouth
15:00
Everton
Fulham
15:00
Burnley
Huddersfield Town
15:00
Cardiff City
Liverpool
15:00
Brighton & Hove Albion
Manchester United
15:00
Tottenham Hotspur
Newcastle United
15:00
Chelsea
Southampton
15:00
Leicester City
Watford
15:00
Crystal Palace
Wolverhampton Wanderers
15:00
Manchester City
English Championship
Aston Villa
15:00
Reading
Blackburn Rovers
15:00
Brentford
Bolton Wanderers
15:00
Sheffield United
Derby County
15:00
Preston North End
Middlesbrough
15:00
West Bromwich Albion
Norwich City
15:00
Leeds United
Nottingham Forest
15:00
Birmingham City
Queens Park Rangers
15:00
Wigan Athletic
Rotherham United
15:00
Millwall
Sheffield Wednesday
15:00
Ipswich Town
Stoke City
15:00
Hull City
Swansea City
15:00
Bristol City
English League 1
AFC Wimbledon
15:00
Sunderland
Blackpool
15:00
Accrington Stanley
Bradford City
15:00
Wycombe Wanderers
Bristol Rovers
15:00
Southend United
Charlton Athletic
15:00
Fleetwood Town
Doncaster Rovers
15:00
Portsmouth
Gillingham
15:00
Coventry City
Luton Town
15:00
Shrewsbury Town
Oxford United
15:00
Burton Albion
Plymouth Argyle
15:00
Peterborough United
Rochdale
15:00
Walsall
Scunthorpe United
15:00
Barnsley
English League 2
Cambridge United
15:00
Cheltenham Town
Carlisle United
15:00
Crewe Alexandra
Colchester United
15:00
Northampton Town
Crawley Town
15:00
Bury
Forest Green Rovers
15:00
Swindon Town
Lincoln City
15:00
Notts County
Macclesfield Town
15:00
Mansfield Town
MK Dons
15:00
Exeter City
Morecambe
15:00
Oldham Athletic
Newport County
15:00
Grimsby Town
Tranmere Rovers
15:00
Port Vale
Yeovil Town
15:00
Stevenage
Scottish Premiership
Celtic
15:00
Hamilton Academical
Hibernian
15:00
Aberdeen
Kilmarnock
15:00
Hearts
St Johnstone
15:00
Dundee
St Mirren
15:00
Livingston
Scottish Championship
Ayr United
15:00
Dunfermline Athletic
Dundee United
15:00
Partick Thistle
Falkirk
15:00
Queen Of The South
Greenock Morton
15:00
Ross County
Inverness C.T.
15:00
Alloa Athletic
Scottish League One
Airdrie United
15:00
Raith Rovers
Brechin City
15:00
Dumbarton
East Fife
15:00
Arbroath
Forfar Athletic
15:00
Stenhousemuir
Stranraer
15:00
Montrose
Scottish League Two
Berwick Rangers
15:00
Annan Athletic
Clyde
15:00
Edinburgh City
Elgin City
15:00
Cowdenbeath
Queen's Park
15:00
Albion Rovers
Stirling Albion
15:00
Peterhead
German Bundesliga
M'gladbach
14:30
Leverkusen
Home
9/5
Draw
Away
Fort. Dusseldorf
14:30
Augsburg
Home
Draw
Away
9/5
Hertha Berlin
14:30
Nurnberg
Home
Draw
Away
Freiburg
14:30
Frankfurt
Home
Draw
Away
9/5
Wolfsburg
14:30
Schalke
Home
9/5
Draw
5/2
Away
7/5
Werder Bremen
14:30
Hannover
Home
Draw
Away
1. FSV Mainz 05
14:30
VfB Stuttgart
Borussia Dortmund
14:30
RB Leipzig
Borussia Mönchengladbach
14:30
Bayer 04 Leverkusen
Fortuna Düsseldorf
14:30
FC Augsburg 1907
Hertha BSC
14:30
1. FC Nürnberg
SC Freiburg
14:30
Eintracht Frankfurt
SV Werder Bremen
14:30
Hannover 96
VfL Wolfsburg
14:30
FC Schalke 04
Scottish Premiership
Motherwell
12:15
Rangers
German Bundesliga
Mainz
14:30
Stuttgart
Home
Draw
Away
8/5
French Ligue 1
Angers SCO
01:00
LOSC Lille Métropole
AS Saint-Etienne
01:00
Amiens SC
Dijon FCO
01:00
SM Caen
EA Guingamp
01:00
Toulouse FC
Nîmes
01:00
Paris Saint-Germain
Olympique Lyonnais
01:00
OGC Nice
Stade de Reims
01:00
Montpellier
Stade Rennais FC
01:00
Girondins de Bordeaux
Strasbourg
01:00
FC Nantes
English Premier League
Brighton & Hove Albion
15:00
Fulham
Burnley
15:00
Manchester United
Cardiff City
15:00
Arsenal
Chelsea
15:00
Bournemouth
Crystal Palace
15:00
Southampton
Everton
15:00
Huddersfield Town
Leicester City
15:00
Liverpool
Manchester City
15:00
Newcastle United
Watford
15:00
Tottenham Hotspur
West Ham United
15:00
Wolverhampton Wanderers
English Championship
Birmingham City
15:00
Queens Park Rangers
Brentford
15:00
Nottingham Forest
Bristol City
15:00
Blackburn Rovers
Hull City
15:00
Derby County
Ipswich Town
15:00
Norwich City
Leeds United
15:00
Middlesbrough
Millwall
15:00
Swansea City
Preston North End
15:00
Bolton Wanderers
Reading
15:00
Sheffield Wednesday
Sheffield United
15:00
Aston Villa
West Bromwich Albion
15:00
Stoke City
Wigan Athletic
15:00
Rotherham United
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Scunthorpe United
Barnsley
15:00
Gillingham
Burton Albion
15:00
AFC Wimbledon
Coventry City
15:00
Rochdale
Fleetwood Town
15:00
Bradford City
Peterborough United
15:00
Doncaster Rovers
Portsmouth
15:00
Plymouth Argyle
Shrewsbury Town
15:00
Bristol Rovers
Southend United
15:00
Charlton Athletic
Sunderland
15:00
Oxford United
Walsall
15:00
Blackpool
Wycombe Wanderers
15:00
Luton Town
English League 2
Bury
15:00
Morecambe
Cheltenham Town
15:00
Colchester United
Crewe Alexandra
15:00
Macclesfield Town
Exeter City
15:00
Lincoln City
Grimsby Town
15:00
Yeovil Town
Mansfield Town
15:00
Carlisle United
Northampton Town
15:00
Tranmere Rovers
Notts County
15:00
Forest Green Rovers
Oldham Athletic
15:00
Crawley Town
Port Vale
15:00
Newport County
Stevenage
15:00
Cambridge United
Swindon Town
15:00
MK Dons
Scottish Premiership
Aberdeen
15:00
Kilmarnock
Dundee
15:00
Motherwell
Hamilton Academical
15:00
St Johnstone
Hearts
15:00
St Mirren
Livingston
15:00
Hibernian
Scottish Championship
Alloa Athletic
15:00
Dundee United
Dunfermline Athletic
15:00
Inverness C.T.
Partick Thistle
15:00
Greenock Morton
Queen Of The South
15:00
Ayr United
Ross County
15:00
Falkirk
Scottish League One
Airdrie United
15:00
Stranraer
Arbroath
15:00
Brechin City
Montrose
15:00
East Fife
Raith Rovers
15:00
Forfar Athletic
Stenhousemuir
15:00
Dumbarton
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Berwick Rangers
Annan Athletic
15:00
Clyde
Elgin City
15:00
Stirling Albion
Peterhead
15:00
Edinburgh City
Queen's Park
15:00
Cowdenbeath
German Bundesliga
1. FC Nürnberg
14:30
1. FSV Mainz 05
Bayer 04 Leverkusen
14:30
VfL Wolfsburg
Eintracht Frankfurt
14:30
SV Werder Bremen
FC Augsburg 1907
14:30
Borussia Mönchengladbach
FC Schalke 04
14:30
Hertha BSC
Hannover 96
14:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
14:30
Fortuna Düsseldorf
TSG 1899 Hoffenheim
14:30
SC Freiburg
VfB Stuttgart
14:30
Bayern München
French Ligue 1
AS Monaco FC
01:00
Marseille
Scottish Premiership
Celtic
12:00
Rangers
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Burton Albion
Barnsley
15:00
Walsall
Blackpool
15:00
Bradford City
Bristol Rovers
15:00
Plymouth Argyle
Charlton Athletic
15:00
Wycombe Wanderers
Doncaster Rovers
15:00
Luton Town
Gillingham
15:00
AFC Wimbledon
Oxford United
15:00
Coventry City
Portsmouth
15:00
Shrewsbury Town
Scunthorpe United
15:00
Rochdale
Southend United
15:00
Peterborough United
Sunderland
15:00
Fleetwood Town
English League 2
Bury
15:00
Grimsby Town
Cambridge United
15:00
Carlisle United
Crewe Alexandra
15:00
Mansfield Town
Exeter City
15:00
Notts County
Forest Green Rovers
15:00
Port Vale
Lincoln City
15:00
Crawley Town
Morecambe
15:00
Swindon Town
Northampton Town
15:00
Cheltenham Town
Oldham Athletic
15:00
Newport County
Stevenage
15:00
Macclesfield Town
Tranmere Rovers
15:00
Colchester United
Yeovil Town
15:00
MK Dons
French Ligue 1
Amiens SC
01:00
LOSC Lille Métropole
Dijon FCO
01:00
Angers SCO
FC Nantes
01:00
Stade de Reims
Girondins de Bordeaux
01:00
Nîmes
Marseille
01:00
EA Guingamp
Montpellier
01:00
Strasbourg
OGC Nice
01:00
Stade Rennais FC
Paris Saint-Germain
01:00
AS Saint-Etienne
SM Caen
01:00
Olympique Lyonnais
Toulouse FC
01:00
AS Monaco FC
English Premier League
Bournemouth
15:00
Leicester City
Chelsea
15:00
Cardiff City
Everton
15:00
West Ham United
Huddersfield Town
15:00
Crystal Palace
Manchester City
15:00
Fulham
Newcastle United
15:00
Arsenal
Southampton
15:00
Brighton & Hove Albion
Tottenham Hotspur
15:00
Liverpool
Watford
15:00
Manchester United
Wolverhampton Wanderers
15:00
Burnley
English Championship
Birmingham City
15:00
West Bromwich Albion
Blackburn Rovers
15:00
Aston Villa
Bolton Wanderers
15:00
Queens Park Rangers
Brentford
15:00
Wigan Athletic
Bristol City
15:00
Sheffield United
Hull City
15:00
Ipswich Town
Millwall
15:00
Leeds United
Norwich City
15:00
Middlesbrough
Preston North End
15:00
Reading
Rotherham United
15:00
Derby County
Sheffield Wednesday
15:00
Stoke City
Swansea City
15:00
Nottingham Forest
English League 1
AFC Wimbledon
15:00
Scunthorpe United
Bradford City
15:00
Charlton Athletic
Burton Albion
15:00
Sunderland
Coventry City
15:00
Barnsley
Fleetwood Town
15:00
Accrington Stanley
Luton Town
15:00
Bristol Rovers
Peterborough United
15:00
Portsmouth
Plymouth Argyle
15:00
Blackpool
Rochdale
15:00
Gillingham
Shrewsbury Town
15:00
Southend United
Walsall
15:00
Doncaster Rovers
Wycombe Wanderers
15:00
Oxford United
English League 2
Carlisle United
15:00
Tranmere Rovers
Cheltenham Town
15:00
Crewe Alexandra
Colchester United
15:00
Cambridge United
Crawley Town
15:00
Morecambe
Grimsby Town
15:00
Oldham Athletic
Macclesfield Town
15:00
Lincoln City
Mansfield Town
15:00
Exeter City
MK Dons
15:00
Forest Green Rovers
Newport County
15:00
Yeovil Town
Notts County
15:00
Stevenage
Port Vale
15:00
Northampton Town
Swindon Town
15:00
Bury
Scottish Premiership
Hibernian
15:00
Kilmarnock
Livingston
15:00
Hamilton Academical
Motherwell
15:00
Hearts
Rangers
15:00
Dundee
St Johnstone
15:00
Aberdeen
St Mirren
15:00
Celtic
Scottish Championship
Dundee United
15:00
Greenock Morton
Dunfermline Athletic
15:00
Alloa Athletic
Inverness C.T.
15:00
Partick Thistle
Queen Of The South
15:00
Ross County
Scottish League One
Arbroath
15:00
Forfar Athletic
Brechin City
15:00
Raith Rovers
Dumbarton
15:00
Montrose
East Fife
15:00
Airdrie United
Stranraer
15:00
Stenhousemuir
Scottish League Two
Berwick Rangers
15:00
Elgin City
Clyde
15:00
Albion Rovers
Cowdenbeath
15:00
Peterhead
Edinburgh City
15:00
Annan Athletic
Stirling Albion
15:00
Queen's Park
German Bundesliga
1. FSV Mainz 05
14:30
FC Augsburg 1907
Bayern München
14:30
Bayer 04 Leverkusen
Borussia Dortmund
14:30
Eintracht Frankfurt
Borussia Mönchengladbach
14:30
FC Schalke 04
Fortuna Düsseldorf
14:30
TSG 1899 Hoffenheim
RB Leipzig
14:30
Hannover 96
SC Freiburg
14:30
VfB Stuttgart
SV Werder Bremen
14:30
1. FC Nürnberg
VfL Wolfsburg
14:30
Hertha BSC