Take me to...

William Hill News

All News

Media

Settings

/* TO wyciagnac poza plik */ /* TO wyciagnac poza plik */

Fixtures

Fixtures
English League 1
Doncaster Rovers
19:45
Bristol Rovers
Scottish Championship
Dunfermline Athletic
19:45
Dundee United
Inverness C.T.
19:45
Alloa Athletic
Scottish League One
Stranraer
19:45
Brechin City
Scottish League Two
Albion Rovers
19:45
Cowdenbeath
Scottish Championship
Dunfermline Athletic
19:05
Ayr United
Spanish La Liga Primera
Girona
20:00
Ath. Bilbao
Home
9/5
Draw
2/1
Away
7/4
German Bundesliga
Hoffenheim
19:30
Leverkusen
Home
Draw
Away
Italian Serie A
Chievo
19:30
Cagliari
Home
Draw
2/1
Away
French Ligue 1
Rennes
19:45
Lyon
Home
Draw
5/2
Away
English Premier League
Fulham
12:30
Man City
Home
Draw
Away
Man Utd
15:00
Watford
Home
Draw
Away
7/1
Burnley
15:00
Wolves
Home
Draw
Away
7/5
Brighton
15:00
Southampton
Home
8/5
Draw
2/1
Away
2/1
English Championship
Ipswich
15:00
Hull
Home
Draw
Away
Stoke
15:00
Sheffield Wed
Home
Draw
2/1
Away
5/2
Nottingham Forest
15:00
Swansea
Home
Draw
9/4
Away
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Fleetwood Town
Barnsley
15:00
Coventry City
Blackpool
15:00
Plymouth Argyle
Bristol Rovers
15:00
Luton Town
Charlton Athletic
15:00
Bradford City
Doncaster Rovers
15:00
Walsall
Gillingham
15:00
Rochdale
Oxford United
15:00
Wycombe Wanderers
Scunthorpe United
15:00
AFC Wimbledon
Southend United
15:00
Shrewsbury Town
English League 2
Bury
15:00
Swindon Town
Cambridge United
15:00
Colchester United
Crewe Alexandra
15:00
Cheltenham Town
Exeter City
15:00
Mansfield Town
Forest Green Rovers
15:00
MK Dons
Lincoln City
15:00
Macclesfield Town
Morecambe
15:00
Crawley Town
Northampton Town
15:00
Port Vale
Oldham Athletic
15:00
Grimsby Town
Stevenage
15:00
Notts County
Tranmere Rovers
15:00
Carlisle United
Yeovil Town
15:00
Newport County
Scottish Premiership
Hearts
15:00
Aberdeen
Home
Draw
Away
Scottish Championship
Alloa Athletic
15:00
Ross County
Dundee United
15:00
Queen Of The South
Greenock Morton
15:00
Partick Thistle
Inverness C.T.
15:00
Falkirk
Scottish League One
Brechin City
15:00
Airdrie United
Dumbarton
15:00
Stenhousemuir
East Fife
15:00
Raith Rovers
Forfar Athletic
15:00
Arbroath
Montrose
15:00
Stranraer
Scottish League Two
Albion Rovers
14:00
Clyde
Berwick Rangers
14:00
Edinburgh City
Elgin City
14:00
Annan Athletic
Peterhead
14:00
Cowdenbeath
Queen's Park
15:00
Stirling Albion
Spanish La Liga Primera
Getafe
12:00
Leganes
Home
Draw
Away
Barcelona
15:15
Espanyol
Home
Draw
Away
German Bundesliga
Dortmund
14:30
Wolfsburg
Home
Draw
Away
6/1
English Premier League
Liverpool
16:30
Tottenham
Home
4/7
Draw
Away
Spanish La Liga Primera
Valladolid
17:30
Real Sociedad
Home
8/5
Draw
Away
Real Madrid
19:45
Huesca
Home
1/9
Draw
8/1
Away
Italian Serie A
Roma
14:00
Napoli
Home
2/1
Draw
5/2
Away
French Ligue 1
Strasbourg
00:00
Reims
Home
Draw
Away
5/2
Monaco
14:00
Caen
Home
Draw
4/1
Away
7/1
English League 2
Bury
19:45
Cambridge United
Oldham Athletic
19:45
Tranmere Rovers
Scottish Championship
Inverness C.T.
19:05
Ross County
Ayr United
19:45
Greenock Morton
Queen Of The South
19:45
Falkirk
Scottish League One
Brechin City
19:45
Montrose
Dumbarton
19:45
Airdrie United
Spanish La Liga Primera
Espanyol
19:30
Getafe
Home
7/5
Draw
Away
English Premier League
Chelsea
19:45
Brighton
Home
2/9
Draw
5/1
Away
Man City
19:45
Cardiff
Home
Draw
Away
English League 1
Accrington Stanley
19:45
Sunderland
Spanish La Liga Primera
Huesca
19:30
Celta Vigo
Home
7/5
Draw
Away
2/1
Eibar
19:30
Vallecano
Home
Draw
Away
Italian Serie A
Spal
20:00
Lazio
Home
4/1
Draw
Away
Frosinone
20:00
Parma
Home
7/4
Draw
Away
7/4
Roma
20:00
Fiorentina
Home
1/1
Draw
5/2
Away
Torino
20:00
Sampdoria
Home
Draw
Away
French Ligue 1
Strasbourg
18:00
Reims
Home
Draw
Away
5/2
Spanish La Liga Primera
Leganes
19:30
Valladolid
Home
Draw
9/4
Away
7/2
English Premier League
Southampton
20:00
Liverpool
Home
Draw
Away
Scottish Championship
Ross County
19:05
Dundee United
English Premier League
Watford
15:00
Fulham
Home
Draw
Away
4/1
Bournemouth
15:00
Burnley
Home
1/1
Draw
Away
English Championship
Sheffield Wed
15:00
Aston Villa
Home
2/1
Draw
Away
7/5
Swansea
15:00
Middlesbrough
Home
8/5
Draw
Away
Millwall
15:00
West Brom
Home
2/1
Draw
Away
Preston
15:00
Sheffield Utd
Home
Draw
Away
5/4
Bristol City
15:00
Wigan
Home
1/1
Draw
Away
English League 1
AFC Wimbledon
15:00
Accrington Stanley
Bradford City
15:00
Doncaster Rovers
Burton Albion
15:00
Barnsley
Fleetwood Town
15:00
Southend United
Luton Town
15:00
Blackpool
Peterborough United
15:00
Gillingham
Plymouth Argyle
15:00
Charlton Athletic
Rochdale
15:00
Sunderland
Shrewsbury Town
15:00
Scunthorpe United
Walsall
15:00
Oxford United
Wycombe Wanderers
15:00
Portsmouth
English League 2
Carlisle United
15:00
Bury
Cheltenham Town
15:00
Exeter City
Colchester United
15:00
Oldham Athletic
Crawley Town
15:00
Forest Green Rovers
Grimsby Town
15:00
Stevenage
Macclesfield Town
15:00
Morecambe
Mansfield Town
15:00
Cambridge United
MK Dons
15:00
Lincoln City
Newport County
15:00
Tranmere Rovers
Notts County
15:00
Northampton Town
Port Vale
15:00
Crewe Alexandra
Swindon Town
15:00
Yeovil Town
Scottish Championship
Ayr United
15:00
Inverness C.T.
Falkirk
15:00
Alloa Athletic
Partick Thistle
15:00
Dunfermline Athletic
Queen Of The South
15:00
Greenock Morton
Scottish League One
Airdrie United
15:00
East Fife
Arbroath
15:00
Montrose
Dumbarton
15:00
Brechin City
Stenhousemuir
15:00
Raith Rovers
Stranraer
15:00
Forfar Athletic
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Queen's Park
Annan Athletic
15:00
Berwick Rangers
Clyde
15:00
Peterhead
Cowdenbeath
15:00
Edinburgh City
Stirling Albion
15:00
Elgin City
German Bundesliga
Schalke
14:30
Frankfurt
Home
8/5
Draw
Away
7/4
Bayern Munich
17:30
Dortmund
Home
Draw
7/2
Away
French Ligue 1
Lyon
16:00
Dijon
Home
1/4
Draw
Away
English League 1
Coventry City
15:00
Bristol Rovers
English FA Cup
Watford
16:00
Wolves
Home
Draw
Away
German Bundesliga
M'gladbach
17:00
Werder Bremen
Home
Draw
Away
French Ligue 1
Toulouse
14:00
Nantes
Home
Draw
Away
Reims
14:00
Lille
Home
Draw
2/1
Away
Nice
16:00
Montpellier
Home
7/5
Draw
2/1
Away
Paris SG
20:00
Strasbourg
Home
Draw
Away
English Premier League
Chelsea
20:00
West Ham
Home
Draw
Away
English League 1
Accrington Stanley
19:45
Rochdale
Sunderland
19:45
Burton Albion
Wycombe Wanderers
19:45
Charlton Athletic
English League 2
Macclesfield Town
19:45
Exeter City
Newport County
19:45
Swindon Town
Scottish Championship
Ayr United
19:45
Queen Of The South
Greenock Morton
19:45
Alloa Athletic
Ross County
19:45
Dunfermline Athletic
UEFA Champions League
Liverpool
20:00
Porto
Home
Draw
9/2
Away
9/1
UEFA Champions League
Ajax
20:00
Juventus
Home
Draw
Away
UEFA Europa League
Arsenal
20:00
Napoli
Home
6/5
Draw
Away
Benfica
20:00
Frankfurt
Home
5/4
Draw
Away
Scottish Championship
Dundee United
19:05
Ayr United
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Walsall
Barnsley
15:00
Fleetwood Town
Blackpool
15:00
Peterborough United
Bristol Rovers
15:00
Bradford City
Charlton Athletic
15:00
Luton Town
Doncaster Rovers
15:00
Plymouth Argyle
Gillingham
15:00
Shrewsbury Town
Oxford United
15:00
AFC Wimbledon
Portsmouth
15:00
Rochdale
Scunthorpe United
15:00
Burton Albion
Southend United
15:00
Wycombe Wanderers
Sunderland
15:00
Coventry City
English League 2
Bury
15:00
Colchester United
Cambridge United
15:00
Newport County
Crewe Alexandra
15:00
Notts County
Exeter City
15:00
Port Vale
Forest Green Rovers
15:00
Macclesfield Town
Lincoln City
15:00
Cheltenham Town
Morecambe
15:00
Grimsby Town
Northampton Town
15:00
Mansfield Town
Oldham Athletic
15:00
Swindon Town
Stevenage
15:00
Carlisle United
Tranmere Rovers
15:00
MK Dons
Yeovil Town
15:00
Crawley Town
Scottish Championship
Alloa Athletic
15:00
Queen Of The South
Dunfermline Athletic
15:00
Falkirk
Ross County
15:00
Partick Thistle
William Hill Scottish Cup
Hearts
12:15
Inverness
Home
1/2
Draw
Away
5/1
Scottish League One
Airdrie United
15:00
Stenhousemuir
Brechin City
15:00
Arbroath
East Fife
15:00
Montrose
Forfar Athletic
15:00
Dumbarton
Raith Rovers
15:00
Stranraer
Scottish League Two
Annan Athletic
15:00
Stirling Albion
Berwick Rangers
15:00
Queen's Park
Cowdenbeath
15:00
Elgin City
Edinburgh City
15:00
Clyde
Peterhead
15:00
Albion Rovers
Scottish Championship
Greenock Morton
19:45
Inverness C.T.
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Luton Town
AFC Wimbledon
15:00
Bristol Rovers
Barnsley
15:00
Shrewsbury Town
Burton Albion
15:00
Portsmouth
Coventry City
15:00
Bradford City
Fleetwood Town
15:00
Peterborough United
Gillingham
15:00
Plymouth Argyle
Oxford United
15:00
Charlton Athletic
Rochdale
15:00
Wycombe Wanderers
Scunthorpe United
15:00
Blackpool
Sunderland
15:00
Doncaster Rovers
Walsall
15:00
Southend United
English League 2
Cambridge United
15:00
Swindon Town
Carlisle United
15:00
Lincoln City
Cheltenham Town
15:00
Oldham Athletic
Colchester United
15:00
Grimsby Town
Crewe Alexandra
15:00
Yeovil Town
Exeter City
15:00
Crawley Town
Mansfield Town
15:00
Morecambe
Newport County
15:00
Bury
Northampton Town
15:00
Macclesfield Town
Notts County
15:00
MK Dons
Port Vale
15:00
Stevenage
Tranmere Rovers
15:00
Forest Green Rovers
Scottish Championship
Ayr United
19:05
Ross County
Scottish Championship
Falkirk
15:00
Greenock Morton
Inverness C.T.
15:00
Dundee United
Partick Thistle
15:00
Alloa Athletic
Queen Of The South
15:00
Dunfermline Athletic
Scottish League One
Dumbarton
15:00
East Fife
Montrose
15:00
Airdrie United
Stenhousemuir
15:00
Forfar Athletic
Stranraer
15:00
Brechin City
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Edinburgh City
Clyde
15:00
Berwick Rangers
Elgin City
15:00
Peterhead
Queen's Park
15:00
Annan Athletic
Stirling Albion
15:00
Cowdenbeath
Scottish League One
Arbroath
16:05
Raith Rovers
English League 1
Blackpool
15:00
Fleetwood Town
Bradford City
15:00
Gillingham
Bristol Rovers
15:00
Rochdale
Charlton Athletic
15:00
Scunthorpe United
Doncaster Rovers
15:00
Accrington Stanley
Luton Town
15:00
AFC Wimbledon
Peterborough United
15:00
Sunderland
Plymouth Argyle
15:00
Barnsley
Portsmouth
15:00
Coventry City
Shrewsbury Town
15:00
Oxford United
Southend United
15:00
Burton Albion
Wycombe Wanderers
15:00
Walsall
English League 2
Bury
15:00
Northampton Town
Crawley Town
15:00
Notts County
Forest Green Rovers
15:00
Cambridge United
Grimsby Town
15:00
Carlisle United
Lincoln City
15:00
Tranmere Rovers
Macclesfield Town
15:00
Newport County
MK Dons
15:00
Port Vale
Morecambe
15:00
Cheltenham Town
Oldham Athletic
15:00
Mansfield Town
Stevenage
15:00
Exeter City
Swindon Town
15:00
Crewe Alexandra
Yeovil Town
15:00
Colchester United
Scottish Championship
Ayr United
19:45
Partick Thistle
English League 1
Accrington Stanley
15:00
Plymouth Argyle
AFC Wimbledon
15:00
Wycombe Wanderers
Barnsley
15:00
Blackpool
Burton Albion
15:00
Luton Town
Coventry City
15:00
Shrewsbury Town
Fleetwood Town
15:00
Bristol Rovers
Gillingham
15:00
Charlton Athletic
Oxford United
15:00
Doncaster Rovers
Rochdale
15:00
Southend United
Scunthorpe United
15:00
Bradford City
Sunderland
15:00
Portsmouth
Walsall
15:00
Peterborough United
English League 2
Cambridge United
15:00
Morecambe
Carlisle United
15:00
Crawley Town
Cheltenham Town
15:00
Swindon Town
Colchester United
15:00
MK Dons
Crewe Alexandra
15:00
Forest Green Rovers
Exeter City
15:00
Oldham Athletic
Mansfield Town
15:00
Stevenage
Newport County
15:00
Lincoln City
Northampton Town
15:00
Yeovil Town
Notts County
15:00
Grimsby Town
Port Vale
15:00
Macclesfield Town
Tranmere Rovers
15:00
Bury
Scottish Championship
Alloa Athletic
15:00
Inverness C.T.
Dundee United
15:00
Falkirk
Dunfermline Athletic
15:00
Greenock Morton
Partick Thistle
15:00
Ayr United
Ross County
15:00
Queen Of The South
Scottish League One
Airdrie United
15:00
Arbroath
Dumbarton
15:00
Stranraer
Forfar Athletic
15:00
Montrose
Raith Rovers
15:00
Brechin City
Stenhousemuir
15:00
East Fife
Scottish League Two
Annan Athletic
15:00
Cowdenbeath
Berwick Rangers
15:00
Albion Rovers
Clyde
15:00
Queen's Park
Edinburgh City
15:00
Elgin City
Peterhead
15:00
Stirling Albion
English League 1
Fleetwood Town
19:45
Sunderland
Portsmouth
19:45
Peterborough United
English League 2
Newport County
19:45
Oldham Athletic
English League 1
Blackpool
17:30
Gillingham
Bradford City
17:30
AFC Wimbledon
Bristol Rovers
17:30
Barnsley
Charlton Athletic
17:30
Rochdale
Doncaster Rovers
17:30
Coventry City
Luton Town
17:30
Oxford United
Peterborough United
17:30
Burton Albion
Plymouth Argyle
17:30
Scunthorpe United
Portsmouth
17:30
Accrington Stanley
Shrewsbury Town
17:30
Walsall
Southend United
17:30
Sunderland
Wycombe Wanderers
17:30
Fleetwood Town
English League 2
Bury
15:00
Port Vale
Crawley Town
15:00
Tranmere Rovers
Forest Green Rovers
15:00
Exeter City
Grimsby Town
15:00
Crewe Alexandra
Lincoln City
15:00
Colchester United
Macclesfield Town
15:00
Cambridge United
MK Dons
15:00
Mansfield Town
Morecambe
15:00
Newport County
Oldham Athletic
15:00
Northampton Town
Stevenage
15:00
Cheltenham Town
Swindon Town
15:00
Notts County
Yeovil Town
15:00
Carlisle United
Scottish Championship
Ayr United
15:00
Alloa Athletic
Falkirk
15:00
Ross County
Greenock Morton
15:00
Dundee United
Inverness C.T.
15:00
Dunfermline Athletic
Queen Of The South
15:00
Partick Thistle
Scottish League One
Arbroath
15:00
Dumbarton
Brechin City
15:00
Stenhousemuir
East Fife
15:00
Forfar Athletic
Montrose
15:00
Raith Rovers
Stranraer
15:00
Airdrie United
Scottish League Two
Albion Rovers
15:00
Annan Athletic
Cowdenbeath
15:00
Clyde
Elgin City
15:00
Berwick Rangers
Queen's Park
15:00
Peterhead
Stirling Albion
15:00
Edinburgh City